Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chciałbyś otrzymać wycenę naszych usług? Wypełnij zgłoszenie, opisując pokrótce swoją działalność. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, a następnie przygotujemy ofertę, którą wyślemy do Ciebie drogą elektroniczną. Nasza oferta skierowana jest do firm oraz instytucji poszukujących doświadczonego i solidnego partnera do realizacji szeroko rozumianych usług telefonicznej obsługi klienta oraz telefonicznej sprzedaży produktów i usług. W ramach naszych działań oprócz standardowych zadań charakterystycznych dla tej branży zajmujemy się m.in. telefoniczną windykacją, telefonicznymi ankietami i badaniami, pracami backoffice oraz szkoleniami.


    KLAUZULA INFORMACYJNA
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gallup Arteria Management Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie (00-193) przy ul. Stawki 2A, (dalej jako: „Spółka”). Pani/Pana dane będą przetwarzane w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Spółkę, czyli udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego oraz zapewnienia z Panią/Panem kontaktu. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych oraz sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się skontaktować pod adresem: odo_gallup@galluppolska.pl.
    Więcej informacji na temat m.in. celów przetwarzania Państwa danych osobowych oraz praw jakie Państwu przysługują można uzyskać w zakładce Polityka Prywatności.