ZESPÓŁ

Kadra kierownicza

Kadra kierownicza (kierownicy, trenerzy, analitycy itd.) jest w 100% rekrutowana spośród zasobów wewnętrznych, co jest gwarantem dogłębnej znajomości branży. Tworzą ją specjaliści, którzy codziennie doskonalą swoje umiejętności z powodzeniem zarządzając organizacją i jakością prowadzonych przez nas projektów. Ciągły rozwój kadry poprzez wdrażanie i realizację nowych projektów dla różnych segmentów rynku sprawia, że tworzą oni wysoko wyspecjalizowany zespół.

Zespół konsultantów

Naszym ogromnym atutem jest doświadczony zespół konsultantów. Powierzanie ambitnych zadań, zaufanie, przyjazna atmosfera pracy oraz ciągły rozwój kompetencyjny przekładają się na wysoką lojalność naszego personelu - wielu z nich współpracuje z nami od lat. Ogromnym atutem są doświadczeni konsultanci w segmencie sprzedaży, którzy są z nami od wielu lat tworząc rdzeń pomocny w rozruchu nowych projektów sprzedażowych.

Kadra Zarządzająca

Niemal od początku istnienia naszej firmy u steru stoją te same osoby, które dzięki swemu ogromnemu doświadczeniu wyniosły nas na pozycję lidera usług Call Center w Polsce.