PRACA

Poniżej oferty pracyKonsultant infolinii przychodzącejAmbasador Portalu Specjalista ds. wsparcia technicznegoKosmiczny opiekun klienta (brak naboru)
Jeśli, któraś oferta przypadnie Ci do gustu wystarczy, że zaznaczysz ją w formularzu i dołączysz swoje CV. Zerknij.
arrow-angle-pointing-down
Jeżeli chcesz pracować dla jednego z największych dostawców energii elektrycznej w kraju - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!!!

Projekt TAURON - Konsultant infolinii przychodzącej
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
• telefoniczna obsługa połączeń w ruchu przychodzącym,
• udzielanie kompleksowych informacji dotyczących świadczonych usług,
• doradzanie oraz proponowanie optymalnych rozwiązań,
• dosprzedaż usług koncernu energetycznego,
• telefoniczna obsługa Klienta zgodnie z najwyższymi standardami.

Od kandydatów oczekujemy:
• umiejętności swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych,
• nienagannej dykcji,
• zorientowania na realizację celów i konsekwencji w działaniu,
• silnej motywacji do pracy,
• zaangażowania i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• dobrej obsługi komputera,
• mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta.

W zamian oferujemy:
• zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
• pracę w zgranym i przyjaznym zespole,
• stała podstawa wynagrodzenia + atrakcyjny system motywacyjny,
• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy – harmonogram czasu pracy jest ustalany indywidualnie,
• wsparcie potrzebne do osiągnięcia sukcesu - profesjonalny cykl szkoleń na każdym etapie współpracy.

Do twoich obowiązków będzie należało telefoniczne przyjmowanie zamówień głodnych Klientów jedno z największych gastronomicznych portali w Polsce

Wymagamy:
empatycznego podejścia do głodnego Klienta!

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie
ciekawą i rozwijającą pracę
szkolenia rozwijające

Zachęcamy do kontaktu

Zależy Ci na pracy, która dostarcza satysfakcji?
Wystarczy, że wyślesz CV.

Dzięki Twojemu zaangażowaniu zapewnimy Ci zdobywanie fachowej wiedzy i kompetencji.
Dołącz do Naszego zespołu na stanowisko:
Specjalista ds. wsparcia technicznego
(telefoniczna obsługa połączeń w ruchu przychodzącym)
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Do Twoich zadań będzie należeć:
• telefoniczna obsługa połączeń w ruchu przychodzącym;
• telefoniczna pomoc techniczna z zakresu działania usług multimedialnych w oparciu o wewnętrzne standardy i procedury;
• zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta;
• udział w procesach mających na celu utrzymanie i podnoszenie efektywności obsługi Klienta.
Oczekujemy:
• wykształcenie min. średnie – mile widziane informatyczne lub pokrewne;
• biegła obsługa komputera (MS Office, Internet);
• umiejętność szybkiego diagnozowania oraz rozwiązywania problemów technicznych;
• znajomość podstawowych zagadnień związanych z telewizją cyfrową, internetem, telefonią;
• wysoka kultura osobista;
• zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków;
• gotowość do pracy w systemie II zmianowym (7:00-15:00/15:00-23:00), 7 dni w tygodniu;
• mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta.
Zapewniamy:
• realne możliwości budowania ścieżki kariery;
• kompleksowe szkolenia na każdym etapie współpracy;
• atrakcyjny system wynagrodzenia (gwarantowana podstawa + premia);
• komfortowe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.
  Kto jest administratorem danych osobowych?

  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Arteria Customer Service Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2A, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M.St.Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000528548 (dalej jako: „Spółka”).

  W jakim celu będą przetwarzane dane osobowe?

  Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (Dz.U. z 2018 r. poz. 108), dalej jako: „KP” oraz w zakresie danych innych niż wskazane w art. 221 KP, w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej jako: „RODO”.

  Z kim można się skontaktować w sprawach związanych z  przetwarzaniem danych osobowych?

  W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem odo_acs@arteriacs.pl.

  Komu będą przekazywane dane osobowe?

  Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty współpracujące ze Spółką w zakresie świadczonych na rzecz Spółki usług (np. podwykonawcy) oraz wspierania bieżących procesów biznesowych Spółki.

  Jak długo będą przechowywane dane osobowe?

  Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, przez okres6 miesięcy.
  W przypadku braku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych Pana/Pani dane osobowe zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji

  Jakie uprawnienia ma osoba, której dane dotyczą?

  Ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. W zakresie danych przetwarzanych na podstawie zgody ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych, obejmujące uprawnienie do otrzymania danych i przesłania ich innemu administratorowi lub do żądania, w razie możliwości technicznych, przesłania tych danych bezpośrednio innemu administratorowi.

  Czy podanie danych jest obowiązkowe?

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak podania danych wskazanych w art. 221 KP, a to: imienia (imion) i nazwiska, imion rodziców, daty urodzenia, miejsca zamieszkania (adresu do korespondencji), wykształcenia, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, będzie skutkował brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

  Czy wzięcie udziału w  procesie rekrutacji wymaga wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych?

  Wzięcie udziału w procesie rekrutacji nie wymaga wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jednak Spółka może przetwarzać bez zgody kandydata tylko dane wskazane w art. 221 KP.
  Przetwarzanie innych danych, niż wymienione powyżej (np. numer telefonu, adres e-mail, wizerunek), możliwe jest tylko w  przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, ale podanie tych danych nie jest obowiązkowe. Jeżeli zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie innych danych osobowych, niż wymienione powyżej, prosimy o zaznaczenie poniższej zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wskazane art. 221 KP w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

  Spółka może przetwarzać podane przez Panią/Pana dane osobowe tylko do zakończenia procesu rekrutacji. Oznacza to, że wszelkie podane przez Pana/Panią dane osobowe zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji i uniemożliwią nawiązanie kontaktu i ewentualnej współpracy po tym okresie w przypadku prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jeżeli zgadza się Pani/Pan, aby Spółka mogła wykorzystać Pani/Pana dane osobowe także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o  zaznaczenie poniższej zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów niezbędnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

  W zakresie przetwarzania danych osobowych innych niż wskazane art. 221 KP oraz przetwarzania danych dla celów niezbędnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, ma Pan/Pani prawo do przenoszenia danych, obejmujące uprawnienie do otrzymania danych i przesłania ich innemu administratorowi lub do żądania, w razie możliwości technicznych, przesłania tych danych bezpośrednio innemu administratorowi.

  Czy wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest obowiązkowe?

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne, a brak zgody nie będzie skutkował niekorzystnym traktowaniem osoby ubiegającej się o zatrudnienie, a także nie spowoduje jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie będzie stanowił przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia.

  Czy możliwe jest cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych?

  Ma Pan/Pani prawo od cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcia zgody dokonuje się poprzez kontakt: odo_acs@arteriacs.pl
  W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych dane osobowe przetwarzane na podstawie zgody zostaną usunięte.


  Klauzula do CV (kliknij aby rozwinąć)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Gallup Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie, danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez tę spółkę.

  Dodatkowa klauzula do CV (kliknij aby rozwinąć)

  Wyrażam zgodę na udostępnienie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Gallup Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie innym spółkom z Grupy Arteria S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez te spółki.

  Informacja o administrowaniu danych (kliknij aby rozwinąć)

  Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gallup Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2A. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w którym zgłosiła Pani/Pan swój udział, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile wyraziła Pani/Pan na to zgodę. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa, a za Pani/Pana zgodą także innym spółkom z Grupy Arteria, tj. spółkom powiązanym kapitałowo, osobowo lub organizacyjnie ze spółką Arteria S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 2A, 00-193 Warszawa, dla ich potrzeb związanych z realizacją obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia. Podanie danych w zakresie wymaganym przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.


  laura_praca